Wywozimy meble w Warszawie i okolicach

Wywozimy meble - rzetelnie, szybko i profesjonalnie!

Zmieniasz wystrój mieszkania? Planujesz remont? Potrzebujesz pozbyć się starego wystroju? MAT i PAT spieszy z pomocą!

Przewiezienie mebli to dla nas żaden problem. To, co da się rozkręcić, rozbierzemy na części pierwsze, to czego nie da się zdemontować, wyniesiemy w całości i oczyścimy wskazaną przestrzeń, rozwiązując twoje problemy.

Nie musisz martwić się rozkręcaniem, znoszeniem – nawet z najwyższych pięter bloków, ani szukaniem miejsca składowania odpadów, w które możesz wywieźć je zgodnie z prawem. Zorganizujemy wywóz mebli za ciebie!

 

Zobacz nasze inne usługi:

opróżnianie mieszkań i wywóz mebli warszawa

Planujesz przeprowadzkę? A może generalny remont domu, mieszkania lub miejsca pracy? Z pewnością zastanawiasz się, co zrobić z nieużytecznymi lub starymi meblami? Według obowiązującego prawa odpadów wielko gabarytowych nie można wyrzucić na śmietnik jako zwykłych śmieci komunalnych. Ich utylizacja często staje się więc nie lada wyzwaniem – zwłaszcza, że w trakcie przeprowadzki trzeba zająć się wieloma innymi, niecierpiącymi zwłoki sprawami. Jeżeli nie masz pomysłu co zrobić z nieużywanymi meblami, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Trudnimy się wywozem oraz utylizacją zbędnych rzeczy już od wielu lat. Zajmiemy się nimi za Ciebie w sposób profesjonalny i sprawny. Działamy w sposób kompleksowy, mając na uwadze komfort oraz zadowolenie klienta. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą oraz kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi i doświadczonymi pracownikami!

Wywóz gratów Warszawa – dlaczego stanowi wyzwanie?

Wywóz nieużywanych gabarytów to nie lada wyzwanie – przekonał się o tym każdy, kto chociaż raz w życiu chciał pozbyć się starego tapczanu, zalegającej w salonie sofy czy zniszczonej komody. Pozostawienie ich w pobliżu śmietnika komunalnego może grozić niemałą karę, a wywiezienie starych gratów na miejsce odbioru tego typu odpadów często wymaga poświecenia kilku godzin – śmietniska takie najczęściej znajdują się poza miastem. Co więcej, większości gratów nie przetransportujemy osobowym samochodem. Należy więc je rozmontować – jeżeli istnieje taka możliwość – albo poszukać innego transportu, za który trzeba będzie dodatkowo zapłacić. To nie tylko zmarnowany czas, ale też spore wydatki. Nic dziwnego, że coraz więcej osób ceniących komfort, postanawia powierzyć wywóz starych rupieci Warszawa profesjonalnej firmie.

Decydując się na współpracę z nami przekonasz się, jak proste i bezproblemowe może być pozbycie się nieużywanych elementów wyposażenia, niezależnie od ich wielkości. Co wchodzi w skład naszych kompleksowych usług? Zajmiemy się nie tylko przewiezieniem gabarytów, ale też zniesiemy je z Twojego mieszkania po schodach – nawet z najwyższego piętra – oraz wyniesiemy z domu. Jeżeli jest taka potrzeba, rozkręcimy je oraz rozbierzemy na pojedyncze części. Oczyścimy też wskazaną przestrzeń, biorąc na siebie całą niezbędną pracę.

Wywóz gabarytów do recyklingu – nadaj im nowe życie

Zajmujemy się zarówno utylizacją starych, niezdatnych do użycia gratów, jak i odbieramy te, które nadają się do recyklingu. Ponowne wykorzystanie starych rzeczy to bardzo modny trend, na który decydują się osoby dbające o środowisko naturalne. Zamiast niszczyć nieużywane meble lub co gorsza palić je – czego nie powinno się robić, nie tylko ze względu na prawo, ale też ulatniające się niebezpieczne związki – można nadać im nowe życie. Jeżeli więc masz w posiadaniu meble, które nie są Ci już potrzebne, ale szkoda Ci ich wyrzucić, możesz liczyć na naszą pomoc. Będzie to miało wpływ na atrakcyjniejszą cenę, którą ustalmy indywidualnie przy każdym zleceniu.

Nieważne czy masz do wywiezienia tylko jeden tapczan, czy też przeprowadziłeś się do innego mieszkania i chcesz pozbyć się całego wyposażenia. Podejmujemy się zarówno małych, jak i dużych zleceń, podchodząc do nich z takim samym zaangażowaniem. Szanujemy budżet klienta i proponujemy profesjonalne usługi na niezwykle dogodnych warunkach. Wyróżniają nas bardzo przystępne ceny. Decydując się na współprace z nami, możesz liczyć na szybkie rozwiązanie swojego problemu – i do tego bezstresowe. Z nami zaoszczędzić sporo czasu!

Utylizacja gratów Warszawa – kompleksowe usługi

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale też do klientów biznesowych, biur, firm oraz różnego rodzaju instytucji. Wywóz rzeczy biurowych Warszawa to dosyć skomplikowane przedsięwzięcie. Zdajemy sobie sprawę, że w takiej sytuacji tym bardziej liczy się profesjonalizm, szybkość oraz sprawne działanie – tak, aby nie zakłócać pracy innych oraz niepotrzebnie nie rozpraszać pracowników. Do każdego zlecenia – zarówno, jeśli chodzi o wywóz mebli biurowych, jak i prywatnych – podchodzimy indywidualnie. Wyróżnia nas elastyczność – dostosujemy się do dnia tygodnia oraz godziny dogodnej dla klienta, co niekiedy oznacza pracę w dosyć nietypowych porach. Jesteśmy również terminowi – zdajemy sobie sprawę, że w biznesie wszystko musi być zaplanowane co do jednej minuty – dlatego umawiając się na konkretną datę i porę, zawsze jesteśmy na czas. Szanujemy naszych klientów oraz ich czas.  Jesteśmy firmą znaną z uczciwości i rzetelnej pracy, jeżeli więc szukasz godnych zaufania pracowników, to dobrze trafiłeś!

Współpracujemy tylko z doświadczonymi i wykwalifikowanymi pracownikami oraz dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym. W razie dodatkowych pytań lub jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielmy odpowiedzi na każde pytanie oraz podamy więcej szczegółów dotyczących naszej oferty. Zorganizujemy za Ciebie wywóz mebli sprawnie, szybko i tanio, a co najważniejsze zgodnie z prawem!

Nie trać czasu, nie trać siły!

MAT i PAT zrobi wszystko za ciebie – rzetelnie, szybko i profesjonalnie!