Wywóz mebli Warszawa

Pozbądź się starych mebli

Przygotowujesz się do kompleksowego remontu lub po prostu chcesz odświeżyć wygląd swojego mieszkania i zastanawiasz się, gdzie oddać stare meble? Nie martw się – przeczytaj uważnie ten artykuł i zobacz jakie usługi możemy Ci zaoferować.

Podczas remontu domu ważne jest, aby zastanowić się, jak prawidłowo pozbyć się starych i niepotrzebnych przedmiotów. Utylizacja starych mebli w Warszawie nie jest tak prostym zadaniem, więc szczególnie w przypadku dużych mebli warto pomyśleć jak to zrobić szybko i sprawnie. Oto pięć powodów dla których warto zlecić to nam:

  1. Doświadczenie w branży
  2. Dobra cena
  3. Rzetelność i profesjonalizm
  4. Szybkość działania
  5. Kompleksowość usług

Opróżnianie mieszkań Warszawa

Jeśli mieszkasz na terenie Warszawy lub okolic, nasza firma MAT i PAT służy profesjonalną pomocą! Dysponujemy nie tylko dużym doświadczeniem, ale także flotą pojazdów odpowiednio przystosowanych do przewozu odpadów wielkogabarytowych. Wystarczy wybrać usługę wywóz mebli Warszawa i po kłopocie!

Niektóre meble mogą być rozebrane, a potem wystarczy je wywieźć do odpowiedniego miejsca utylizacji. Tu jednak może pojawić się problem, rozłożenie meblościanki czy ciężkich mebli biurowych może być niełatwe i czasochłonne. Dlatego właśnie warto skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Przy okazji wywozu tych niepotrzebnych gabarytów możesz opróżnić też swoje wnętrze ze starego sprzętu rtv i agd, materacy starej wersalki czy kanapy.

Oto nasze inne usługi:

- likwidacja mieszkań

- opróżnianie mieszkań

- opróżnianie piwnic

- sprzątanie po zbieraczach

- wywóz rzeczy z mieszkania

- wywóz gabarytów

- wywóz gruzu Warszawa

- cięcie konstrukcji stalowych

- odbiór złomu

- wywóz starych mebli Warszawa

wywóz mebli Warszawa auto

Wywozimy meble w Warszawie - nie boimy się żadnych wyzwań!

Zastanawiasz się nad tym – Gdzie można wyrzucić stara kanapę? My poradzimy sobie z każdym wyzwaniem, niezależnie od tego, ile wyposażenia domu lub mieszkania jest do wyrzucenia. Zlecając nam wywóz mebli w Warszawie lub okolicy, możesz zapomnieć o konieczności ich demontażu oraz wynoszenia z budynku. 

Rozkręcimy i rozbierzemy wszystko, co się da, a następnie osobiście przeniesiemy do pojazdu, a na koniec posprzątamy! Co bardzo istotne, działając zgodnie z prawem, odpady oddajemy do utylizacji lub recyklingu, jeśli znajdują się w nich materiały, które można odzyskać. Wynoszenie mebli to dla nas pestka. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów usługi!

wywóz mebli Warszawa z sypialni
wywóz mebli Warszawa gratowisko

Wywóz mebli Warszawa – rzetelnie, szybko i profesjonalnie!

Pamiętaj, że według obowiązującego prawa zabronione jest wyrzucanie wszelkiego rodzaju wielkogabarytowych odpadów do zwykłych pojemników na śmieci komunalne. Z tego powodu, zamiast zastanawiać się, gdzie legalnie oddać stare meble na terenie Warszawy, lepiej skorzystaj z usług naszej firmy MATiPAT. 

Wbrew pozorom samodzielne ich wywożenie jest sporym wyzwaniem logistycznym, na którego realizację zwykle brakuje czasu. Do tego najczęściej wiąże się to z koniecznością wynajmowania dużych pojazdów i angażowania do pomocy rodziny czy znajomych.

Jeśli więc np. planujesz generalny remont swojego mieszkania lub szykujesz się do przeprowadzki, skup się wyłącznie na tym, a kwestię odbioru starych mebli zostaw w naszych rękach. Zajmiemy się ich wyniesieniem, wywozem oraz utylizacją, trzymając się obowiązujących przepisów prawa i przede wszystkim gwarantując Ci spokój oraz bezpieczeństwo. Działamy profesjonalnie i sprawnie, a do tego oferujemy usługi kompleksowe, dbając o komfort oraz zadowolenie klienta.

W celu dokładnego zapoznania się z ofertą oraz rezerwacji terminu wystarczy skontaktować się z zespołem (kontakt) naszych doświadczonych pracowników, do czego gorąco zachęcamy.

Dlaczego usługa wywozu starych mebli stanowi wyzwanie?

Po podjęciu decyzji o wyrzuceniu starych mebli pierwszą wątpliwością, jaka się pojawia, jest to, gdzie je oddać, aby pozbyć się ich legalnie. Pozostawienie w śmietniku jest bowiem prawnie zabronione i grozi nałożeniem kary, natomiast transport na miejsce odbioru tego typu odpadów jest czasochłonny i wymaga posiadania odpowiedniego pojazdu.

Wyzwaniem bywa także wyniesienie dużych elementów wyposażenia z mieszkania, szczególnie jeśli znajduje się ono na wysokim piętrze. Niektóre rzeczy nie przejdą przez drzwi lub po prostu są bardzo ciężkie, dlatego na początek należy poświęcić czas na ich rozmontowanie.

Wszystko to praktycznie uniemożliwia sprawne rozpoczęcie remontu czy zrealizowanie przeprowadzki. W efekcie wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług specjalistów, takich jak nasza firma MATiPAT. 

Rozmontowanie, wyniesienie, wywóz i utylizacja starych mebli – zrealizujemy wszystkie te zadania, sprawnie oraz w przystępnej cenie (zobacz cennik). Zadbamy o Twój komfort, ułatwiając Ci realizację marzeń np. o odświeżeniu wyglądu wnętrz domu czy zmianie miejsca zamieszkania. W szczególnych przypadkach możliwy też jest darmowy wywóz mebli.

Jeśli tylko zdecydujesz się na współpracę z nami, przestaniesz martwić się tym, gdzie oddać wynoszone z domu rupiecie oraz w jaki sposób je przewozić. My zajmiemy się odbiorem i odpowiednim składowaniem odpadów wielkogabarytowych, przekazując je później do utylizacji profesjonalnym firmom. Do tego rozmontujemy wszystko, co się da w domu, a następnie wyniesiemy z niego, nawet jeśli mieszkasz na bardzo wysokim piętrze. Pamiętaj, że nasi pracownicy zawsze zostawiają po sobie porządek – szanujemy czas naszych klientów i dbamy o ich satysfakcję z wykonanej usługi!

Wywóz mebli na terenie Warszawy do recyklingu – nadaj im nowe życie

Wszystkie odbierane przez nas od klientów stare meble trafiają do miejsca, w którym są składowane w odpowiednich warunkach. Następnie zajmujemy się ich segregacją. Wybieramy odpady zawierające w sobie materiały, które można odzyskać i przekazujemy je firmom, które się tym zajmują. Resztę wywozimy do utylizacji realizowanej zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Recykling jest dziś „w modzie”, gdyż to ważny proces z punktu widzenia ochrony środowiska. Wiele elementów z wielkogabarytowych odpadów można ponownie wykorzystać. Oznacza to mniejsze zużycie materiałów i ograniczenie zanieczyszczenia środowiska, do którego dochodzi podczas ich produkcji.
Co ważne, jeśli dysponujesz starymi meblami nadającymi się do dalszego użytku np. po renowacji, możesz liczyć na niższą cenę realizacji usługi ich odbioru na terenie Warszawy – ceny ustalamy indywidualnie. 

W niektórych przypadkach realizujemy darmowy odbiór mebli z mieszkania i darmowy wywóz mebli Warszawa. Ta usługa możliwa jest w przypadku mebli, które mimo swojego wieku są w pełni funkcjonalne i posiadają wartość rynkową. Zamiast więc zastanawiać się nad tym, gdzie oddać stare meble, czyli niepotrzebne już wyposażenie swojego domu lub mieszkania, skontaktuj się z nami. Zajmiemy się jego wywozem, a Ty oszczędzisz sobie nerwów i straty czasu.

Jeżeli nadal nie wiesz czy pozbyć się starych mebli czy może nadać im nowe życie zobacz nasz wpis blogowy pt. Co zrobić ze starymi meblami?

Utylizacja mebli Warszawa – kompleksowe usługi

Jesteśmy profesjonalną firmą, która zajmuje się wywozem i utylizacją starych mebli. Nasza firma zatrudnia wyłącznie doświadczonych, mających odpowiednie kompetencje pracowników, którzy gwarantują sprawny i bezpieczny wywóz niepotrzebnych przedmiotów. Dysponujemy także nowoczesnym zapleczem technicznym do realizacji tego typu zleceń. Nasi Klienci zlecają nam demontaż i wywóz starych mebli, czyli kompleksową usługę, dzięki której pozbycie mebli i innych gabarytów jest wyjątkowo proste. 

Nie boimy się wywozu i utylizacji mebli, które stanowią nie lada wyzwanie dla kogoś, kto nigdy tego nie robił. Ponadto organizujemy nie tylko odbiór i wywóz, ale i transport mebli do odpowiedniego miejsca ich utylizacji.

Chcesz pozbyć się niepotrzebnych mebli? Zatrudnij firmę do wywozu starych mebli!

Korzystając z usług utylizacji mebli, starych przedmiotów czy innych gratów Warszawa i okolice możecie być pewni, że MatiPat rozwiąże Twój problem błyskawicznie, a i cena usługi nie będzie wygórowana. Usługi wywozu starych mebli świadczymy od lat i jesteśmy do dyspozycji pod kontaktowym numerem telefonu 7 dni w tygodniu. 

Wywóz pojedynczego mebla (i to niedużego) nie musi stanowić wyzwania. Jeżeli jednak zastanawiasz się nad tym czy dasz radę samodzielnie pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów zapoznaj się z naszym wpisem pt. Utylizacja mebli i sprzętu rtv agd – przewodnik. A jeżeli szybko i sprawnie chcesz rozwiązać swój problem po prostu skontaktuj się z nami – kontakt MatiPat.

Utylizacja starych mebli Warszawa i okolice

Co jednak bardzo istotne, odbiór mebli do utylizacji (lub recyklingu) czy wywóz niepotrzebnych odpadów wielkogabarytowych realizujemy nie tylko na zlecenie osób prywatnych. Prowadzimy także współpracę z klientami biznesowymi, w tym właścicielami biur w Warszawie. Jeśli zajdzie konieczność realizacji zlecenia w godzinach pracy firmy, zadbamy o to, aby wynosić wyposażenie z budynku w taki sposób, by zminimalizować ryzyko rozpraszania pracowników.

Jesteśmy elastyczni oraz terminowi – zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu odbioru starych mebli!

wywóz mebli Warszawa meblościanka PRL
wywóz mebli Warszawa bardzo stare meble
wywóz mebli Warszawa komplet wypoczynkowy

(A może wśród starych mebli z PRL znajdziesz prawdziwą perełkę! Zobacz ARTYKUŁ “Meble PRL są znowu modne!”). 

Wywóz mebli Warszawa i okolice

Wywozimy i utylizujemy stare meble od lat, a wszystko to sprawnie i profesjonalnie. Ponadto świadczymy usługi utylizacji elektrośmieci agd i rtv.

Działamy na terenie całej Warszawy, oferując swoje usługi w dzielnicach: Warszawa Bemowo, Warszawa Białołęka, Warszawa Bielany, Warszawa Mokotów, Warszawa Ochota, Warszawa Praga – Północ, Warszawa Praga – Południe, Warszawa Rembertów,

a także:

Warszawa Śródmieście, Warszawa Targówek, Warszawa Ursus, Warszawa Ursynów, Warszawa Wawer, Warszawa Wesoła, Warszawa Wilanów, Warszawa Wola, Warszawa Włochy, Warszawa Żoliborz

oraz w okolicznych miejscowościach: Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Legionowo, Piaseczno, Błonie, Sochaczew, Żyrardów, Konstancin Jeziorna, Ząbki, Nowy Dwór Mazowiecki

Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, ponieważ wywozem starych mebli na terenie całej Warszawy i okolic zajmujemy się już od lat. Zlecając nam wywóz mebli Warszawa nie musisz się też troszczyć o ich załadunek.

A może chcesz się pozbyć innych niepotrzebnych lub zalegających rupieci? 

Realizujemy profesjonalny wywóz mebli, utylizację przedmiotów wielkogabarytowych na terenie Warszawy i okolic. Wystarczy zlecić wywóz tych zbędnych przedmiotów MatiPat! Nasza firma zajmuje się wywozem mebli szybko i sprawnie, więc jeżeli chcesz pozbyć się gratów, które tylko zagracają Twoją przestrzeń umów się na odbiór z MatiPat już dziś! 

Chcesz pozbyć się starych mebli?

Jeżeli zastanawiasz się ile kosztuje wywóz mebli, ponieważ chcesz je wymienić na nowe skontaktuj się z nami już dziś!
A może po prostu chcesz odzyskać przestrzeń, w której zalegają stare, nikomu już niepotrzebne, graty?
Zleć to profesjonalnej firmie specjalizującej się w wywozie mebli takiej jak nasza – MatiPat!
MatiPat zrobi wszystko za Ciebie – rzetelnie, szybko i profesjonalnie!
Zobacz jak łatwo pozbyć się niepotrzebnych mebli!

Nie trać czasu, nie trać siły!