Wywóz mebli Warszawa

Utylizacja mebli po remoncie

Przygotowujesz się do kompleksowego remontu lub po prostu chcesz odświeżyć wygląd swojego mieszkania i zastanawiasz się, gdzie oddać stare meble? Jeśli mieszkasz na terenie Warszawy lub okolic, nasza firma MAT i PAT służy profesjonalną pomocą! Dysponujemy nie tylko dużym doświadczeniem, ale także flotą pojazdów odpowiednio przystosowanych do przewozu odpadów wielkogabarytowych. Wystarczy wybrać usługę wywóz mebli Warszawa i po kłopocie!

Zobacz nasze inne usługi:

wywóz mebli warszawa

Poradzimy sobie z każdym wyzwaniem, niezależnie od tego, ile wyposażenia domu lub mieszkania jest do wyrzucenia. Zlecając nam wywóz mebli, możesz zapomnieć o konieczności ich demontażu oraz wynoszenia z budynku. Rozkręcimy i rozbierzemy wszystko, co się da, a następnie osobiście przeniesiemy do pojazdu, a na koniec posprzątamy! Co bardzo istotne, działając zgodnie z prawem, odpady oddajemy do utylizacji lub recyklingu, jeśli znajdują się w nich materiały, które można odzyskać. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów usługi!

Wywóz mebli Warszawa – rzetelnie, szybko i profesjonalnie!

Pamiętaj, że według obowiązującego prawa zabronione jest wyrzucanie wszelkiego rodzaju wielkogabarytowych odpadów do zwykłych pojemników na śmieci komunalne. Z tego powodu, zamiast zastanawiać się, gdzie legalnie oddać stare meble na terenie Warszawy, lepiej skorzystaj z usług naszej firmy MAT i PAT. Wbrew pozorom samodzielne ich wywożenie jest sporym wyzwaniem logistycznym, na którego realizację zwykle brakuje czasu. Do tego najczęściej wiąże się to z koniecznością wynajmowania dużych pojazdów i angażowania do pomocy rodziny czy znajomych.
Jeśli więc np. planujesz generalny remont swojego mieszkania lub szykujesz się do przeprowadzki, skup się wyłącznie na tym, a kwestię odbioru starych mebli zostaw w naszych rękach. Zajmiemy się ich wyniesieniem, wywozem oraz utylizacją, trzymając się obowiązujących przepisów prawa i przede wszystkim gwarantując Ci spokój oraz bezpieczeństwo. Działamy profesjonalnie i sprawnie, a do tego oferujemy usługi kompleksowe, dbając o komfort oraz zadowolenie klienta.
W celu dokładnego zapoznania się z ofertą oraz rezerwacji terminu wystarczy skontaktować się z zespołem naszych doświadczonych pracowników, do czego gorąco zachęcamy.

Wywóz starych mebli – dlaczego stanowi wyzwanie?

Po podjęciu decyzji o wyrzuceniu starych mebli pierwszą wątpliwością, jaka się pojawia, jest to, gdzie je oddać, aby pozbyć się ich legalnie. Pozostawienie w śmietniku jest bowiem prawnie zabronione i grozi nałożeniem kary, natomiast transport na miejsce odbioru tego typu odpadów jest czasochłonny i wymaga posiadania odpowiedniego pojazdu.


Wyzwaniem bywa także wyniesienie dużych elementów wyposażenia z mieszkania, szczególnie jeśli znajduje się ono na wysokim piętrze. Niektóre rzeczy nie przejdą przez drzwi lub po prostu są bardzo ciężkie, dlatego na początek należy poświęcić czas na ich rozmontowanie.
Wszystko to praktycznie uniemożliwia sprawne rozpoczęcie remontu czy zrealizowanie przeprowadzki. W efekcie wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług specjalistów, takich jak nasza firma MAT i PAT. Rozmontowanie, wyniesienie, wywóz i utylizacja starych mebli – zrealizujemy wszystkie te zadania, sprawnie oraz w przystępnej cenie. Zadbamy o Twój komfort, ułatwiając Ci realizację marzeń np. o odświeżeniu wyglądu wnętrz domu czy zmianie miejsca zamieszkania.


Jeśli tylko zdecydujesz się na współpracę z nami, przestaniesz martwić się tym, gdzie oddać wynoszone z domu rupiecie oraz w jaki sposób je przewozić. My zajmiemy się odbiorem i odpowiednim składowaniem odpadów wielkogabarytowych, przekazując je później do utylizacji profesjonalnym firmom. Do tego rozmontujemy wszystko, co się da w domu, a następnie wyniesiemy z niego, nawet jeśli mieszkasz na bardzo wysokim piętrze. Pamiętaj, że nasi pracownicy zawsze zostawiają po sobie porządek – szanujemy czas naszych klientów i dbamy o ich satysfakcję z wykonanej usługi!

Wywóz gabarytów do recyklingu – nadaj im nowe życie

Wszystkie odbierane przez nas od klientów stare meble trafiają do miejsca, w którym są składowane w odpowiednich warunkach. Następnie zajmujemy się ich segregacją. Wybieramy odpady zawierające w sobie materiały, które można odzyskać i przekazujemy je firmom, które się tym zajmują. Resztę wywozimy do utylizacji realizowanej zgodnie z obowiązującymi przepisami.


Recykling jest dziś „w modzie”, gdyż to ważny proces z punktu widzenia ochrony środowiska. Wiele elementów z wielkogabarytowych odpadów można ponownie wykorzystać. Oznacza to mniejsze zużycie materiałów i ograniczenie zanieczyszczenia środowiska, do którego dochodzi podczas ich produkcji.
Co ważne, jeśli dysponujesz starymi meblami nadającymi się do dalszego użytku np. po renowacji, możesz liczyć na niższą cenę realizacji usługi ich odbioru na terenie Warszawy – ceny ustalamy indywidualnie. Zamiast więc zastanawiać się nad tym, gdzie oddać niepotrzebne już wyposażenie swojego domu lub mieszkania, skontaktuj się z nami. Zajmiemy się jego wywozem, a Ty oszczędzisz sobie nerwów i niepotrzebnej straty czasu.

Utylizacja gratów Warszawa – kompleksowe usługi

Nasza firma zatrudnia wyłącznie doświadczonych, mających odpowiednie kompetencje pracowników, którzy gwarantują sprawny i bezpieczny wywóz starych mebli. Dysponujemy także nowoczesnym zapleczem technicznym do realizacji tego typu zleceń.


Co jednak bardzo istotne, odbiór oraz utylizację (lub recykling) niepotrzebnych odpadów wielkogabarytowych realizujemy nie tylko na zlecenie osób prywatnych. Prowadzimy także współpracę z klientami biznesowymi, w tym właścicielami biur w Warszawie. Jeśli zajdzie konieczność realizacji zlecenia w godzinach pracy firmy, zadbamy o to, aby wynosić wyposażenie z budynku w taki sposób, by zminimalizować ryzyko rozpraszania pracowników.
Jesteśmy elastyczni oraz terminowi – zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu odbioru starych mebli!

Wywóz mebli Warszawa

Nie trać czasu, nie trać siły!

MAT i PAT zrobi wszystko za ciebie – rzetelnie, szybko i profesjonalnie!