Opróżnianie piwnic, strychów, garaży

Opróżnianie piwnic

Jeżeli twoja piwnica jest składowiskiem niepotrzebnych gratów, złomu, nieużywanych artykułów RTV i AGD – czas zrobić w niej porządek. A może masz tam składowisko dawno już przeterminowanych produktów spożywczych lub stare meble? Nie ma problemu.

Bez względu na to, jak wielkie stosy przedmiotów zostały nagromadzone, wyniesiemy wszystko do ostatniego słoika. 

Starannie, kompleksowo i skutecznie – tak działamy. Po wykonanej przez nas usłudze odbierzesz oczyszczone z przedmiotów i gotowe do remontu pomieszczenie.

Zobacz nasze inne usługi:

opróżnianie piwnic strychow garazy

Opróżnianie piwnic, opróżnianie strychów, opróżnianie garaży ...

Piwnica to niezwykle przydatne miejsce – to tam przecież przechowujemy wszystko, co może przydać się później, rzeczy, z którymi nie wiemy co zrobić czy narzędzia, których aktualnie nie potrzebujemy. Właścicielom mniejszych mieszkań służy jako podręczna spiżarnia, gdzie można przechowywać przetwory, a także sprzęt sportowy, części samochodowe i inne nie mieszczące się w mieszkaniu rzeczy. Co jednak robić, gdy piwnica się zamienia w graciarnię, a korzystanie z niej staje się coraz trudniejsze? Kiedy zalegają tam niepotrzebne rzeczy, takie jak: stary sprzęt agd i rtv, stare meble czy inne graty?

Nie zawsze konieczne jest samodzielne stawianie czoła temu problemowi – wystarczy skorzystać z fachowej pomocy!

MatiPat oferuje kompleksowe opróżnianie piwnic warszawa, sprzątanie piwnic, czyszczenie piwnic, strychów i garaży, ale także opróżnianie mieszkań Warszawa i okolice. Zarezerwuj termin telefonicznie i zleć nam szybkie opróżnianie piwnic!

Opróżnianie piwnic Warszawa – dlaczego warto?

Utrzymanie piwnicy uporządkowanej i w odpowiednim stanie nie zawsze jest łatwe. W końcu zazwyczaj mówimy o niewielkich pomieszczeniach, w których zwykliśmy składować praktycznie wszystko, co zagraca nasze mieszkania. A większość z nas ma skłonność do akumulowania niepotrzebnych przedmiotów – wyrzucanie sprawnych narzędzi, urządzeń czy nieuszkodzonych mebli nie jest ekologiczne i nie przychodzi łatwo, a na zamieszczanie stosowanych ogłoszeń w internecie lub szukanie nowych nabywców wymaga poświęcenia cennego czasu. 

W rezultacie wszystko ląduje w piwnicy. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że jej pojemność jest ograniczona i bardzo szybko zaczyna tracić ona swoją pierwotną funkcję. Zamiast być przydomowym magazynkiem, z którego w razie potrzeby szybko wyciągniemy coś pożytecznego, staje się graciarnią, której otwarcie przyprawia o zawrót głowy. 

Brzmi znajomo? Jeśli tak, to znaczy, że również Twoja piwnica wymaga opróżnienia. Tylko w ten sposób możesz odzyskać nad nią kontrolę i sprawić, że znów stanie się przyjaznym miejscem, w którym szybko znajdziesz potrzebne narzędzia lub przetwory. Oczywiście nikt nie lubi tracić cennego czasu na porządkowanie piwnicy – nawet pomimo oczywistych korzyści, jakie to przynosi. Czy można zrobić to prościej? Oczywiście, MatiPat realizuje usługę opróżniania piwnic w Warszawie już od lat.

Szybko i sprawnie usuniemy duże gabaryty, zutylizujemy stare meble ze strychów i innych pomieszczeń, czasami użyjemy specjalistycznego sprzętu. Nasza firma oferuje profesjonalną usługę na terenie całej Warszawy i w okolicy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Opróżnianie piwnic – dlaczego nie zawsze łatwe?

Każda piwnica od czasu do czasu wymaga opróżnienia i dogłębnego uprzątnięcia. Niestety już sam widok nagromadzonych przez lata przedmiotów raczej nie napawa optymizmem. Jeszcze trudniej wygląda sytuacja, jeśli dopiero co stałeś się właścicielem mieszkania lub domu wyposażonego w piwnicę i nie masz pojęcia, czego można się spodziewać podczas jej opróżniania. Jedno jest pewne – związane z tym będzie dźwiganie, przenoszenie, dużo chodzenia i długie godziny spędzone na porządkowaniu i usuwaniu niechcianej zawartości. Przyda się również odzież ochronna, odpowiednie buty i inne środki ochrony indywidualnej (np. okulary i rękawice). 

Dla osoby, która nie zajmuje się tym na co dzień opróżnianiem piwnic lub opróżnianiem strychów, podjęcie się takiej pracy będzie zapewne związane z wystąpieniem następnego dnia zakwasów, a nierzadko także z bolesnymi kontuzjami. Podczas wykonywania prac trzeba również uważać, by niczego nie uszkodzić – nie tylko wynoszonych rzeczy, ale także otoczenia – wykończenia klatki schodowej, drzwi czy ogrodzenia otaczającego Twój blok, czy dom.

Opróżnianie piwnic nie jest praktycznie możliwe bez posiadania odpowiedniego pojazdu. Zapomnij o wykorzystaniu swojego samochodu osobowego – chyba że jest naprawdę stary i Ci na nim nie zależy. W każdym innym przypadku wywożenie brudnych i ciężkich przedmiotów nieuchronnie będzie prowadziło do otarć i zabrudzeń, których będziesz później żałować. No i musisz mieć gdzie wywieźć odpady – wyniesienie ich do kontenera komunalnego nie wchodzi w grę – trzeba uprzednio dowiedzieć się, gdzie znajdują się odpowiednie punkty.

Bez wątpienia samodzielne podjęcie się opróżniania piwnicy może przerosnąć Twoje możliwości – ciężkie, wielkogabarytowe przedmioty mogą okazać się za duże dla jednej osoby. Ponadto to zadanie bardzo czasochłonne i wykonanie wszystkiego w jeden dzień może okazać się bardzo trudne. Proszenie znajomych i przyjaciół o pomoc także nie zawsze okazuje się najlepszym rozwiązaniem – zazwyczaj wygospodarowanie dnia wolnego może być dla nich kłopotliwe, a nawet narazić na szwank Wasze dotychczasowe relacje. Czy można zrobić to lepiej?

Opróżnianie piwnic Warszawa – zleć to nam!

Jeśli więc chcesz odzyskać swoją piwnicę i cieszyć się jej walorami, a przy tym nie za bardzo masz ochotę na poświęcanie czasu, niszczenie samochodu czy branie urlopu, to zapewne ucieszy Cię fakt, że są lepsze rozwiązania. Jednym z nich jest zlecenie nam tego uciążliwego zadania! 

Jako doświadczony zespół opróżnianiem mieszkań piwnic w Warszawie i okolicach zajmujemy się od lat. Usługę sprzątania piwnic wykonujemy sprawnie i szybko. Uprzątniemy więc i opróżnimy również i Twoją piwnicę, zdemontujemy to co trzeba i odpowiednio zutylizujemy. Zadbamy o każdy detal – samochód, miejsce do wywozu, załogę i wszelkie zabezpieczenia. Tobie pozostanie jedynie umówić się z nami na konkretny dzień i godzinę, odczekać kilka godzin i zapłacić za wykonaną usługę. 

Nasza firma wyśle do Ciebie doświadczonych pracowników, którzy zaniedbane pomieszczenia do stanu ponownego użytkowania doprowadzą w oka mgnieniu. Odpady wielkogabarytowe wywiozą do miejsca składowania lub utylizacji odpadów.

Odkryj na nowo wygodę płynącą z posiadania uporządkowanej piwnicy!
Opróżnianie piwnic Warszawa – to jeszcze nigdy nie było takie łatwe. 

Dodatkowo może warto nam zlecić usługę – opróżnianie mieszkań w Warszawie? Jest to komplementarna usługa, którą często świadczymy w ramach jednego przyjazdu do Klienta. Opróżnianie mieszkań ze starych gratów czy wykonywanie innych prac związanych z opróżnieniem pomieszczenia zaniedbanego poprzez patologiczne zbieractwo to również jedna z naszych głównych usług.

Potrzebujesz pomocy? Skorzystaj z oferty profesjonalnej firmy MatiPat (kontakt).

Dlaczego więc już teraz nie skontaktujesz się z nami i nie umówisz na najbliższy dostępny termin? Bez cienia wątpliwości przyda Ci się czysta i pusta piwnica, a my możemy usunąć, to co przeszkadzało Ci od lat. 

Nie trać czasu, nie trać siły!

MAT i PAT oferuje szybkie usługi na terenie Warszawy i w jej okolicach. Zrobimy wszystko za Ciebie – rzetelnie, szybko i profesjonalnie!

Skontaktuj się z naszą firmą już dziś.