Wywóz gabarytów Warszawa

Wywóz gabarytów

W praktycznie każdym domu, mieszkaniu czy biurze znajdują się elementy wyposażenia, których nie da się rozebrać na mniejsze części. Gdy przestają być potrzebne, stają się tzw. odpadami wielkogabarytowymi. Zalicza się do nich m.in. nierozbieralne meble, wanny, lodówki czy pralki. Są nimi także różnego rodzaju, specjalistyczne, nierzadko mające pokaźną wagę maszyny wykorzystywane m.in. w przydomowych warsztatach. Wszelkiego rodzaju śmieci mające duże gabaryty ciężko jest wynieść z budynku samodzielnie – zazwyczaj trzeba poprosić o pomoc drugą osobę. Do tego ogromnym wyzwaniem logistycznym jest ich transport, który zwykle wymaga wynajęcia pojemnego samochodu.

Zobacz nasze inne usługi:

wywóz gabarytów z garażu

Wszystko to sprawia, że odbiór i wywóz gabarytów najlepiej zlecić fachowcom – w Warszawie i okolicach zajmuje się tym nasza firma MAT i PAT! Oferujemy kompleksowe usługi, a więc sami wynosimy odpady wielkogabarytowe, ładujemy je do pojazdu, a następnie transportujemy do miejsca, w którym składowane są w odpowiednich warunkach. Jesteśmy terminowi, skuteczni i elastyczni, a do tego gwarantujemy sprawną realizację zlecenia wywozu tego typu śmieci – zapraszamy do kontaktu!

Czym są odpady wielkogabarytowe?

Warto pamiętać o tym, że do rzeczy tego typu zalicza się wszystko to, czego nie da się rozebrać i co ma jednocześnie duże gabaryty. To istotne z punktu widzenia przepisów. Wynoszonych z domu czy biura odpadów wielkogabarytowych nie wolno bowiem wrzucać do pojemników na śmieci komunalne – konsekwencją takiego działania mogą być kary finansowe. Co prawda większość miast organizuje ich odbiór, ale zazwyczaj odbywa się on bardzo rzadko – co pół roku lub raz na kwartał.
O ile z jedną rzeczą łatwo sobie poradzić, gdyż można ją osobiście wywieźć do odpowiedniego punktu, tak sytuacja staje się skomplikowana, gdy chcemy np. wymienić wszystkie meble w domu lub cały sprzęt RTV czy AGD. Takie same komplikacje spotykają osoby, które kupiły w pełni umeblowane mieszkanie z rynku wtórnego i planują pozbyć się go w całości.
To tylko jedne z wielu sytuacji, w których warto zlecić specjalistom wywóz śmieci wielkogabarytowych. Nasza firma MAT i PAT realizuje takie zlecenia na terenie całej Warszawy oraz okolic. Co ważne, trudnimy się nie tylko odbiorem i transportem gabarytów do wyspecjalizowanych punktów, w których odpady zostaną poddane recyklingowi bądź utylizacji. Zespół doświadczonych pracowników zajmuje się także ich wynoszeniem, nawet jeśli rzeczy znajdują się na wysokim piętrze i niemożliwe jest ich zwiezienie windą! Na koniec pracy zawsze po sobie sprzątają, a więc po zrealizowaniu usługi będziesz dysponować przestrzenią gotową do ponownego umeblowania.
Dzięki współpracy z nami remont, wiosenne porządki, wprowadzenie się do nowego mieszkania lub jego odświeżenie, będą o wiele łatwiejsze. Zrealizujesz takie plany bez stresu i niepotrzebnego tracenia czasu. Zleć firmie MAT i PAT odbiór śmieci o dużych gabarytach – gwarantujemy konkurencyjne ceny i sprawną realizację zlecenia!

Wywóz gabarytów Warszawa

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w odbiorze oraz wywozie wszelkiego rodzaju śmieci mających duże gabaryty. Możemy zrealizować każde tego typu zlecenie, gdyż dysponujemy odpowiednimi pojazdami oraz przede wszystkim posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników. Zabieramy odpady wielkogabarytowe na terenie Warszawy oraz okolic, świadcząc usługi zarówno na zlecenie osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Jesteśmy przy tym elastyczni i zawsze dopasowujemy się do potrzeb klientów, aby współpraca z nami była dla nich czystą przyjemnością.
Wiemy doskonale, że wszystkim naszym zleceniodawcom bardzo zależy na czasie. Chcą szybko pozbyć się dużych śmieci, różnego rodzaju niepotrzebnych mebli lub sprzętu, aby móc zająć się remontem czy meblowaniem od nowa. Z tego powodu jesteśmy terminowi i przede wszystkim gwarantujemy sprawne działanie. Po pojawieniu się na miejscu od razu przystępujemy do pracy, wynosząc z budynku gabaryty i ładując je do pojazdu. Jeśli dany odpad nie mieści się w drzwiach, rozbieramy go lub rozbijamy.
Serdecznie zachęcamy więc do skorzystania z usługi odbioru oraz wywozu śmieci wielkogabarytowych. Z naszą pomocą uwolnisz przestrzeń w domu lub biurze, mogąc zaaranżować ją na nowo wedle własnych potrzeb!

Odbiór gabarytów Warszawa

Starając się sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, oferujemy nie tylko usługi związane z odbiorem odpadów wielkogabarytowych. W ich przypadku nasi pracownicy przyjeżdżają na miejsce i osobiście zajmują się wszystkimi pracami. Proponujemy jednak także wynajem kontenerów. Przywozimy je oraz wywozimy zgodnie z ustalonym harmonogramem. Do pojemników tych musisz samodzielnie wrzucić wszystkie niepotrzebne, duże śmieci.
Oczywiście zdecydowanie polecamy skorzystać z kompleksowej usługi odbioru gabarytów. Dzięki niej zaoszczędzisz czas i przede wszystkim uwolnisz się od konieczności dźwigania nierzadko bardzo ciężkich rzeczy. Nasi pracownicy wszystko wyniosą, a wcześniej rozmontują, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zabieramy tego typu śmieci zarówno z domów jednorodzinnych, jak i wysoko ulokowanych mieszkań w budynkach wielorodzinnych czy ciasnych piwnic. Wywozimy nie tylko meble, ale także m.in. elektrośmieci oraz mający duże gabaryty złom.
Co najważniejsze, nasze usługi są profesjonalne, ale jednocześnie niedrogie. Szanujemy budżet klientów, elastycznie dostosowując zakres wykonywanych prac do konkretnych potrzeb. Jesteśmy przy tym terminowi i możemy przyjechać o dowolnie ustalonej przez zleceniodawcę godzinie, niezależnie od dnia tygodnia oraz pory roku.
Gorąco zachęcamy więc do kontaktu. Dla nas każde zlecenie jest priorytetem – realizujemy je z maksymalnym zaangażowaniem, dbając o komfort oraz bezpieczeństwo klientów. Jeśli więc mieszkasz lub prowadzisz firmę na terenie Warszawy i masz niepotrzebne odpady wielkogabarytowe, zleć nam ich odbiór oraz wywóz – wystarczy jeden telefon do MAT i PAT!

Nie trać czasu, nie trać siły!

MAT i PAT zrobi wszystko za ciebie – rzetelnie, szybko i profesjonalnie!