Wywóz gabarytów Warszawa

Wywóz gabarytów

Odpady wielkogabarytowe to wszystko, czego nie da się rozebrać na mniejsze części. To najtrudniejsze w transporcie meble, wanny, lodówki, stare wersalki, pralki, kuchenki lub specjalistyczne, bardzo ciężkie maszyny. Wywóz gabarytów bywa dość problematyczny i wymaga wsparcia minimum drugiej osoby, dużego samochodu lub wynajęcia kosztownego kontenera, oraz wiedzy, gdzie składować takie odpady. Z nami nie będziesz mieć żadnych problemów – zajmiemy się wszystkim za ciebie. Zamawiasz usługę, ustalamy termin i przyjeżdżamy wywieźć wszystkie wskazane przez ciebie gabaryty. Szybko, sprawnie i skutecznie!

 

Zobacz nasze inne usługi:

wywóz gabarytów

Wywóz odpadów nie należy do najprzyjemniejszych obowiązków – szczególnie, jeżeli zastanawiasz się co zrobić z odpadami o większych gabarytach. Nie mogą one zostać wyrzucone do zwykłego śmietnika komunalnego, a ich wywóz jest dosyć kłopotliwy ze względu na duże wymiary. Nie jesteś jednak w tej sytuacji sam – zajmujemy się wywozem różnego rodzaju odpadów, w tym gabarytów. Nasza firma działa w ten branży już wiele lat, dzięki czemu zdobyliśmy duże doświadczenie oraz zaufanie wielu klientów. Dokładamy starań, aby współpraca z nami przebiegła profesjonalnie, sprawnie i szybko. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Podejmujemy się każdego zlecenia, niezależnie od jego wielkości, a do zleceniodawców zawsze podchodzimy indywidualnie. Jeżeli chcesz pozbyć się kłopotliwych odpadów ze swojej posesji, ogrodu czy domu, to dobrze trafiłeś! Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

Czym są odpady wielkogabarytowe?

Do odpadów o większych gabarytach zaliczamy te, które nie mieszczą się w zwykłych pojemnikach na śmieci komunalne. Mogą to być nieużywane meble – na przykład sofy, materace, szafy czy stoły – albo też wyposażenie wnętrz, takie jak dywany. Zaliczają się do nich także sprzęty takie jak rowery, duże zabawki, wózki dziecięce, suszarki na pranie czy stolarka okienna. Wyrzucenie tego rodzaju nieużywanych mebli oraz sprzętów na śmietnik jest niezgodne z prawem i może nieść za sobą karę pieniężne. Sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, jeżeli postanowiliśmy kupić nowe meble kuchenne lub wymienić cały komplet wypoczynkowy w salonie. Musimy wtedy pozbyć się większej liczby opadów gabarytowych. Podobnie wygląda sytuacja, jeżeli wprowadziliśmy się do nowego domu, pełnego starych mebli, które już do niczego się nie nadają, czy też, gdy w ramach wiosennych porządków chcemy pozbyć się zalegających przedmiotów na strychu, balkonie czy w piwnicy. Wywiezienie ich na własną rękę jest bardzo skomplikowane – jedynym legalnym miejscem na tego rodzaju odpady są specjalne punkty, najczęściej umieszczone na uboczu miast. Pozbycie się ich oznacza więc zorganizowanie transportu – meble o większych gabarytach nie zmieszczą się nawet do większych aut osobowych. Aby je przewieźć, niezbędne jest wyniesienie ich z domu. Samodzielne wynoszenie ciężkiej lodówki czy sofy z domu, a następnie załadowanie jej do ciężarówki jest wręcz niemożliwe – niezbędna jest więc pomóc kilku osób. Sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana, jeżeli mieszkamy w bloku bez windy. 

Nic dziwnego, że wiele osób woli skorzystać z usług profesjonalnej firmy, zajmującej się wywozem gabarytów, zamiast podejmować się tak trudnego zadania na własną rękę. Decydując się na współpracę z nami, przekonasz się, że wymiana mebli lub wiosenne porządki mogą być bezstresowe.

Wywóz gabarytów Warszawa

Wywóz gabarytów to nasza specjalna. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym oraz zespołem wykwalifikowanych pracowników. Dokładamy starań, aby nasza współpraca była dla klientów przyjemnością, dlatego uwzględniamy wszelkie życzenia i oczekiwania zleceniodawców. Zdajemy sobie sprawę, że osoby, które się do nas zgłaszają, chcą pozbyć się niepotrzebnych mebli jak najszybciej, dlatego działamy sprawnie i jesteśmy terminowi. Pojawiamy się konkretnego dnia o omówionej godzinie i od razu przystępujemy do załadowania gabarytów. Niekiedy duże meble nie mieszczą się w drzwiach wyjściowych – w takich sytuacjach zajmujemy się ich rozkręceniem lub demontażem. Jesteśmy przygotowani na wszelkie okoliczności. Podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń. Dzięki nam uwolnisz się od przytłaczających Cię rzeczy raz na zawsze i odzyskasz wolną przestrzeń w swoim domu, która sprzyja koncentracji i poprawia samopoczucie. 

Odbiór gabarytów Warszawa

Zajmujemy się zarówno odbiorem gabarytów – po które przyjeżdża zespół naszych pracowników i wykonuje całą niezbędną pracę – jak i oferujemy wynajem kontenerów na dogodny czas. Korzystając z naszych usług, nie będziesz musiał się niczym zajmować. Nasi pracownicy sami załadują nieużywane meble czy inne przedmioty do samochodów ciężarowych – zniosą je nawet z kilkupiętrowych budynków. Jeżeli nie jesteś pewny, co zalicza się do śmieci wielkogabarytowych, służymy fachową poradą. Działamy rzetelnie, profesjonalnie oraz kompleksowo. W zakres naszych usług wchodzi nie tylko odbiór gabarytów, ale o wiele więcej – zajmujemy się wywozem mebli, opróżnianiem piwnic, opróżnianiem i likwidacją domów, odbiorem złomu oraz elektroodpadów. Szanujemy budżet naszych klientów i dostosowujemy ofertę do ich preferencji oraz możliwości. Wyróżnia nas też elastyczność – przyjedziemy do klienta o godzinie oraz w dniu tygodnia, który najbardziej mu pasuje.

Z nami pozbędziesz się gabarytów legalnie, sprawnie oraz szybko. Zachęcamy do kontaktu, a gwarantujemy, że każde zlecenie potraktujemy priorytetowo i z chęcią udzielimy odpowiedzi na każde pytanie! Jeżeli planujesz generalny remont domu albo zastanawiasz się co zrobić z nieużytecznymi meblami, po prostu zadzwoń!

Nie trać czasu, nie trać siły!

MAT i PAT zrobi wszystko za ciebie – rzetelnie, szybko i profesjonalnie!