Odbiór złomu

Odbiór złomu Warszawa i okolice

Stare części samochodowe, zepsute rowery, zwoje kabli czy niedziałające od lat maszyny potrafią skutecznie zagracić nawet największą przestrzeń. Tracimy w ten sposób cenne miejsce w garażach, magazynach, piwnicach czy strychach. Pozbądź się złomu raz na zawsze!  Zleć nam odbiór złomu z posesji!

Odbiór złomu Warszawa – bez względu na ilość i gabaryty, zabierzemy od Ciebie wszystko, czego nie potrzebujesz i wywieziemy na odpowiednie wysypisko, gdzie w bezpieczny dla środowiska i zgodny z prawem sposób zostanie zutylizowane.

Zobacz nasze inne usługi:

odbiór złomu 2

Na Twojej posesji zalega złom? Zamów  odbiór złomu z posesji!

Stare, niedziałające sprzęty szpecą okolice Twojego domu i zastanawiasz się co z nimi zrobić? Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, poszerzyliśmy zakres naszych usług o odbiór złomu z domu. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodową oraz zespołem wykwalifikowanych pracowników. Działamy profesjonalnie, szybko i sprawnie. Po otrzymaniu zlecenia o zalegającym złomie, w krótkim czasie organizujemy potrzebny transport i zrealizujemy odbiór złomu z posesji. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dbamy więc o wysoką jakość naszych usług oraz łatwą komunikację. Decydując się na współpracę z nami, przekonasz się, jak szybko i sprawnie możesz pozbyć się niepotrzebnego złomu i uporządkować przestrzeń koło domu.
Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertę i kontaktu!

Odbiór złomu z posesji w Warszawie – dlaczego my?

Zakres naszych usług jest naprawdę szeroki – zajmujemy się nie tylko odbiorem złomu  z domu czy ogólnie mówiąc posesji, ale też opróżnianiem mieszkań, piwnic, garaży i strychów. Wywozimy gabaryty, meble i elektrośmieci oraz inne odpady. Naszym celem jest ułatwianie życia innym, poprzez pomoc w pozbywaniu się niepotrzebnych przedmiotów. Dzięki nam zadbasz o czystość i porządek na swojej posesji oraz w budynku i odzyskasz cenną przestrzeń, która dawniej była zapełniona niepotrzebnymi gratami. 

Wieloletnie doświadczenie w tej branży sprawia, że dobrze wiemy, czego potrzebują nasi klienci. Jesteśmy terminowi i rzetelni. Nasze usługi są profesjonalne – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – niezależnie czy chodzi o opróżnienie całego domu, czy tylko wywiezienie jednej zardzewiałej pralki. Jeżeli nie jesteś pewny, do jakiego typu odpadów zaliczają się przedmioty zalegające na Twojej posesji, z chęcią udzielimy Ci fachowej porady i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu! Zleć nam odbiór złomu z posesji

Nie trać czasu, nie trać siły - zleć nam

Odbiór złomu z domu!

MAT i PAT zrobi wszystko za ciebie – rzetelnie, szybko i profesjonalnie!