Elektrośmieci Warszawa

Elektroodpady

Zepsuła Ci się pralka albo lodówka i wymieniłeś ją na nową? Teraz zastanawiasz się co zrobić ze starym urządzeniem? A może na Twoim balkonie lub w piwnicy od lat zalegają zardzewiałe sprzęty RTV, lub AGD i nie możesz znaleźć czasu, aby się ich pozbyć? W takiej sytuacji zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się wywozem odpadów, w tym elektrośmieci, których nie można tak po prostu wyrzucić na śmietnik. Już od wielu lat działamy w tej branży, dzięki czemu zdobyliśmy bogate doświadczenie i możemy oferować usługi na najwyższym poziomie. Działamy profesjonalnie, szybko i sprawnie. Uwolnimy Cię od zalegających śmieci, które niepotrzebnie zajmują przestrzeń i psują krajobraz wokół Twojego domu. Jeżeli chcesz pozbyć się nadmiaru rzeczy, które nie mają już żadnej wartości, zachęcamy do kontaktu, a zaproponujemy Ci kompleksową usługę na bardzo dogodnych warunkach.

Zobacz nasze inne usługi:

wywóz rzeczy z mieszkania do utylizacji

Elektroodpady Warszawa

Elektrośmieci to dosyć specyficzna grupa odpadów. Zaliczają się do niej zepsute, zużyte, niesprawne, wyeksploatowane lub nieużywane sprzęty, które do działania potrzebują dopływu prądu lub baterii. Będą to różnego rodzaju urządzenia używane w gospodarstwie domowym, takie jak lodówki, pralki, telewizory, komputery, żelazka, roboty kuchenne czy konsole do gier. Do elektroodpadów zaliczane są też świetlówki oraz żarówki energooszczędne. To także specjalistyczne urządzenia z dziedziny medycznej lub przemysłowej, czyli różnego rodzaju analizatory, sprzęt laboratoryjny, transformatory czy generatory prądu. Mogą to być zarówno urządzenia małogabarytowe – na przykład odkurzacz czy czajnik elektryczny, jak i wielogabarytowe, czyli pralki lub bojlery.

Zużyty sprzęt tego rodzaju wymaga specjalnego traktowania – nie wyrzucimy go na zwykły śmietnik, ponieważ jest to niezgodne z prawem i grozi wysoką grzywną. Tego rodzaju urządzenia muszą trafić do przeznaczonych do tego punktów zbiórki, gdzie zostaną poddane recyklingowi lub utylizacji. Pozostawienie ich w śmietniku lub w workach do zbierania odpadów komunalnych oprócz tego, że jest nielegalne, może mieć katastrofalne skutki dla środowiska naturalnego. Niektóre wyżej wymienione elektrośmieci Warszawa mają wysoką zawartość składników takich jak rtęć, ołów, chrom, kadm czy brom, które potrafią stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi oraz zwierząt. Ich właściwe zutylizowanie jest więc bardzo ważną kwestią.

Elektrośmieci Warszawa

Pozbycie się elektrośmieci – szczególnie tych o większych gabarytach – na własną rękę, często stanowi nie lada wyzwanie. Nic dziwnego, że wiele osób odkłada ten moment w nieskończoność, a niepotrzebny sprzęt zalega na ich posesjach, balkonach czy w piwnicach latami. Specjalne punkty do odbioru tego typu odpadów znajdują się na uboczach miast, co wiąże się z pokonaniem niemałej trasy – w godzinach szczytu dodatkowo dochodzą korki, które tylko przedłużą całą wyprawę. Tego typu urządzenia są ciężkie, nieporęczne oraz mogą być brudne – szczególnie, jeśli już dłuższy czas stoją nieużywane. Ich transport własnym samochodem osobowym może być niemożliwy, ze względu na większe gabaryty – ale nawet jeżeli odpady te nie są dużych rozmiarów, mogą pobrudzić lub zniszczyć tapicerkę w samochodzie. Samodzielny wywóz elektrośmieci jest więc nie tylko stratą czasu i sił, ale też niemałym ryzykiem. W jaki inny sposób można się ich pozbyć? Korzystając z naszych usług! W ich zakres wchodzi odbiór wszystkich nieużywanych, popsutych lub niepotrzebnych urządzeń elektrycznych – niezależnie, czy chcesz pozbyć się jeden nieużywanej lodówki, czy też większej ilości zalegających odpadów.

Skup elektrośmieci Warszawa – dlaczego my?

Decydując się na współpracę z nami, pozbędziesz się elektroodpadów szybko i sprawnie. Wystarczy, że wykonasz jeden telefon lub skontaktujesz się z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej, a przyjedziemy w wyznaczonym czasie i odbierzemy wszystkie zalegające elektrośmieci. Dysponujemy nowoczesną flotą oraz zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, co pozwala nam oferować usługi najwyższej jakości. Pojazd oraz liczbę pracowników dobieramy do wielkości zlecenia, co pozwala zachować efektywność oraz przystępne ceny. Zakres naszych usług jest naprawdę szeroki. Zajmujemy się nie tylko skupem elektrośmieci, ale też opróżnianiem całych domów i mieszkań – w tym piwnic, strychów czy garażów. Pomożemy Ci pozbyć się w legalny sposób złomu, starych mebli czy gabarytów. Jeżeli planujesz generalny remont, możemy Ci zaoferować wynajem kontenera na kilka dni lub dłuższy dogodny termin. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i klientów biznesowych oraz firm i instytucji.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy fachową radą – na przykład pomożemy Ci ocenić, czy odpady, których chcesz się pozbyć, mogą być wyrzucone do zwykłych śmietników komunalnych, czy też powinny zostać pozostawione w specjalnym punkcie. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, jak łatwo można odzyskać zagraconą przestrzeń i uporządkować swoją posesję!

Nie trać czasu, nie trać siły!

MAT i PAT zrobi wszystko za ciebie – rzetelnie, szybko i profesjonalnie!